CLOUD DATACENTER

Yedekli, ölçeklenebilir, yüksek erişilebilir bulut veri merkezi hizmeti

Kur, Çalıştır, Sadece İzle

Cloud Datacenter / Bulut Veri Merkezi hizmetleri herhangi bir ilk yatırım maliyeti olmadan sunucularını barındırmak isteyen firmaların ihtiyaç duyduğu yedekli internet bağlantısı, yedekli elektrik alt yapısı, yedekli iklimlendirme alt yapısı, yetkin personel, ip adresi, lisans gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sağlanmakta olan bir çözümdür.

Cloud Datacenter / Bulut Veri Merkezi hizmetlerinde Hybrid Cloud Alt yapısı kullanılmaktadır. Tüm fiziksel cihazlar ve Cloud/Bulut sunucular entegre çalışabilmektedir. Böylece ister kiralayacağınız fiziksel cihazları, ister barındıracağınız mevcut fiziksel cihazlarınızı Cloud Datacenter / Bulut Veri Merkezi yapısında kullanabilirsiniz.

Cloud Datacenter / Bulut Veri Merkezi hizmetleri özellikle kendi lokasyonlarında sunucu barındıran müşteriler için uygun çözümdür. Sağladığı yedekli internet bağlantısı, yedekli elektrik alt yapısı, yedekli iklimlendirme alt yapısı, yetkin personel, ip adresi, lisans gibi faydalar ile lokasyonda oluşturulabilecek bir sistem odasında barındırmak yerine profesyonel veri merkezlerinde dünya standartlarında yapılarda barındırma imkanı sağlar.

Lokasyonda sistem odası kurmak yerine Cloud Datacenter / Bulut Veri Merkezi hizmetlerinden faydalanarak maliyetlerinizi düşürebilir ve altyapı operasyonlarından kurtulabilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz? Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.